Produkty – Medovina

Akátové medové víno 0,5 l
Akátové medové víno

Medové víno vzniká kvašením akátového medu za použití speciálních kvasinek bez přídavku cukru. Při výrobě není použito tepelné úpravy a tím je zaručeno zachování významných látek včelího medu. Neosahuje žádné konzervační látky, barviva a příchutě. Případný sediment je přirozenou vlastností. Není dokyselována ani doslazována a proto je každé kvašení (šarže) originální chuti, která je závislá především na druhu použitého medu. Medové víno je vyráběno podle původní receptury. Toto medové víno je vyrobeno z akátového medu. Složení: voda, med. Obsah alkoholu min. 12 %.

0,5 l: 169,- Kč

Lesní medové víno 0,5 l
Lesní medové víno

Medové víno vzniká kvašením lesního medu za použití speciálních kvasinek bez přídavku cukru. Při výrobě se nepoužívá tepelné úpravy a tím je zaručeno zachování významných látek včelího medu. Neosahuje žádné konzervační látky, barviva a příchutě. Případný sediment je přirozenou vlastností. Není dokyselována ani doslazována a proto je každé kvašení (šarže) originální chuti, která je závislá především na druhu použitého medu. Medové víno je vyráběno podle původní receptury. Toto medové víno je vyrobeno z lesního medu. Složení: voda, med. Obsah alkoholu min. 11 %.

0,5 l: 169,- Kč

Slunečnicové medové víno 0,5 l
Slunečnicové medové víno

Medové víno vzniká kvašením slunečnicového medu za použití speciálních kvasinek. Při výrobě se nepoužívá tepelné úpravy a tím je zaručeno zachování významných látek včelího medu. Slunečnicové víno má výraznou sladovou chuť. Prvopočátek této chuti je v poměrně velikém množství pylu, který tento med obsahuje. Má trpce hořko sladkou chuť. Ta se objevuje i v tomto víně. Proto se chuť nedá posuzovat ihned po prvním doušku, ale až minimálně po třetím. Právě toto chuťové pohlazení způsobí, že doušek sklouzne do hrdla až příliš lehce a zanechá po sobě jemně nahořklý dozvuk, který láká k dalšímu doušku. Neosahuje žádné konzervační látky, barviva a příchutě. Případný sediment je přirozenou vlastností. Každé kvašení (šarže) má originální chuti, která je závislá především na druhu použitého medu. Medové víno je vyráběno podle původní receptury. Toto medové víno je vyrobeno z akátového medu. Složení: voda, med. Obsah alkoholu min. 12 %.

0,5 l: 169,- Kč

Lipové medové víno 0,5 l
Lipové medové víno

Medové víno vzniká kvašením lipového medu za použití speciálních kvasinek bez přídavku cukru. Při výrobě se nepoužívá tepelné úpravy a tím je zaručeno zachování významných látek včelího medu. Neosahuje žádné konzervační látky, barviva a příchutě. Případný sediment je přirozenou vlastností. Není dokyselována ani doslazována a proto je každé kvašení (šarže) originální chuti, která je závislá především na druhu použitého medu. Medové víno je vyráběno podle původní receptury. Toto medové víno je vyrobeno z lesního medu. Složení: voda, med. Obsah alkoholu min. 11 %.

0,5 l: 169,- Kč

Jan Halada – zlatá 18 %, 0,5 l
Jan Halada – zlatá

Lahodný nápoj zlatavé barvy, čisté medové chuti, který Vám připomene chvíle Vánoc i v červenci.

0,5 l: 139,- Kč

Jan Halada – bylinná 18 %, 0,5 l
Jan Halada – bylinná

S přídavkem několika druhů bylin podle starého receptu, je unikátem mezi medovinami.

0,5 l: 139,- Kč

Jan Halada – mandlová 18 %, 0,5 l
Jan Halada – mandlová

Sladká vyvážená chuť po mandlích spolu s chutí medu tvoří nezapomenutelný zážitek nejen pro ženy.

0,5 l: 139,- Kč

Jan Halada – ořechová 18 %, 0,5 l
Jan Halada – ořechová

Jemná vyrovnaná chuť po vlašských ořeších příjemně překvapí každého konzumenta, hlavně muže.

0,5 l: 139,- Kč

Elisa hořká
Elisa hořká

Klasická hořká medovina tmavé barvy s výraznou chutí po medu. Vhodná pro podávání za studena i zahřátá na cca 50° C. Obsah alkoholu 12 %.

0,1 l: 39,- Kč

0,2 l: 59,- Kč

0,5 l: 89,- Kč

   1 l: 169,- Kč

   5 l: 720,- Kč

Elisa Sherry
Elisa Sherry

Medovina jemné sladší chuti zralých třešní.

0,1 l: 39,- Kč

0,2 l: 59,- Kč

0,5 l: 89,- Kč

   1 l: 169,- Kč

   5 l: 720,- Kč

Elisa hořká – dárkové balení
Elisa hořká – dárkové balení

Klasická hořká medovina tmavé barvy s výraznou chutí po medu. Vhodná pro podávání za studena i zahřátá na cca 50° C. Obsah alkoholu 12 %.

0,5 l: 199,- Kč

 
© 2009 – 2017 Michal Bialek – www.vcelyamed.cz