Produkty – Pleťové krémy

Pleťový krém s propolisem
Pleťový krém s propolisem

Je polomastný krém s přírodní vůní. Používá se k ošetření unavené pleti, kterou zvláčňuje, zjemňuje a regeneruje. Je vhodný i na akné, na spáleniny od slunce, nebo solária, ošetření po styku se saponáty… Rychle se vstřebává do pokožky bez pocitu mastnoty. Z dobrých zkušeností našich zákazníků: jako prevence na pokožku náchylnou na ekzémy a plísňová onemocnění, na proleženiny, zpomaluje tvorbu vrásek.

50 g: 143,- Kč

Pleťový krém s mateří kašičkou
Pleťový krém s mateří kašičkou

Je polomastný krém s výrazným účinkem regeneračním a zvláčňujícím, vhodný pro citlivou a jemnou pleť. Zlepšuje její výživu a prokrvenost. Včelí mateří kašička oddaluje fyziologické stárnutí a tvorbu vrásek.

50 g: 170,- Kč

Medový krém proti vráskám
Medový krém proti vráskám

Med je bohatý na bílkoviny, minerální látky, vitamíny, enzymy a další látky, které napomáhají výživě pleti. Složení krému podporuje tvorbu kolagenu, buněčný metabolismus, regeneraci, zlepšuje elasticitu pleti a snižuje tvorbu vrásek.

50 g: 204,- Kč

Medový peelingový krém
Medový peelingový krém

Je určený k jemnému odstranění odumřelých buněk. Med je bohatý na bílkoviny, minerální látky, vitamíny, enzymy a další látky. Po peelingu je vhodné nanést medový krém, tím se pleť více zjemní a zároveň vyživí a stane se hladkou a pružnou.

50 g: 148,- Kč

Pánský krém s medem
Pánský krém s medem

Byl vyvinut pro specifickou pánskou pleť jako denní krém s ochranou proti UV záření a atmosférickým vlivům s hydratačním účinkem s dostatečným promaštěním snižující negativní vliv holení, dobrou vstřebatelností a podpory tvorby přirozeného ochranného povlaku pleti.

50 g: 194,- Kč

Medový oční krém
Medový oční krém

Jemný krém pro ošetření očních partií, které vyžadují zvýšenou péči. Zlepšuje napětí a pružnost pleti, podporuje její regeneraci.

15 g: 90,- Kč

Pleťový krém s medem – denní
Pleťový krém s medem – denní

Denní – v medu obsažené látky (vitamíny,bílkoviny, enzymy, minerálie) vyživují pleť, zlepšují její prokrvení a regeneraci. Jsou to moderní kosmetické přípravky na ošetření unavené pleti. Krémy jsou určeny spíše na suchou pleť. Denní krém navíc chrání před nepříznivými vlivy okolního prostředí.

50 g: 143,- Kč

Pleťový krém s medem – noční
Pleťový krém s medem – noční

Noční – v medu obsažené látky (vitamíny,bílkoviny, enzymy, minerálie) vyživují pleť, zlepšují její prokrvení a regeneraci. Jsou to moderní kosmetické přípravky na ošetření unavené pleti. Krémy jsou určeny spíše na suchou pleť. Noční krém je mastnější.

50 g: 143,- Kč

 
© 2009 – 2017 Michal Bialek – www.vcelyamed.cz