Produkty – Čistící kosmetika

Pleťová voda s mateří kašičkou
Pleťová voda s mateří kašičkou

Mateří kašička je bohatá na bílkoviny, minerální látky, vitamíny, enzymy a další látky, které podporují výživu a prokrvení. Používá se na čištění pleti. Sediment je přirozený.

125 g: 74,- Kč

Voda po holení s propolisem
Voda po holení s propolisem

Osvěžuje, zjemňuje, zanechává svěží, příjemný pocit s jemnou přírodní vůní. Propolis působí regeneračně a hojivě na drobná poranění po holení. Sediment je přirozený.

115 g: 62,- Kč

Pleťový krém a voda na akné
Pleťový krém a voda na akné

Sada kosmetických přípravků speciálně vyvinutá na problematickou pleť. Mimo propolisu byly pro zvýšení potřebné účinnosti v přípravcích použity extrakty z mořských řas (klinicky testované) tj. účinných látek pro aknozní pleť. Tyto látky omezují tvorbu kožního mazu, působí proti rozvoji mikroorganismů, působí hojivě apod. Současným užíváním obou přípravků se výrazně zvyšuje jejich účinnost.

100 + 50 g: 205,- Kč

Pleťové mléko s propolisem
Pleťové mléko s propolisem

Obsahuje propolisový extrakt, který pomáhá udržovat pleť pružnou, zabraňuje vysychání, a tím ji udržuje svěží a hladkou. Používá se k čištění pleti, odlíčení, ošetření po holení, po koupání. Vynikající i na trudovitou pleť.

100 g: 76,- Kč

Pleťové mléko s mateří kašičkou
Pleťové mléko s mateří kašičkou

Používá se k čištění, ochraně a regeneraci jemné a citlivé pleti, o kterou je nutné pečovat velmi šetrným způsobem.

100 g: 92,- Kč

Pleťová maska s včelími produkty
Pleťová maska s včelími produkty

Obsahuje včelí med, propolis a další účinné složky, které dodají pleti výživné a regenerační přírodní látky, nepostradatelné pro uchování hebkosti a pružnosti. Maska se nanese na pleť, nechá se asi 15 min. působit. Potom se zbytek setře suchou vatou a pak vatou namočenou v pleťové vodě. Je vhodné následné ošetření medovým krémem.

100 g: 142,- Kč

Čistící a zklidňující ubrousky
Čistící a zklidňující ubrousky

Speciální ubrousky vyvinuté na každodenní použití. Obsahují propolis, heřmánek, aloe, lískooříškový výtažek. Obsažené složky mají čistící, protizánětlivé, desinfekční a zklidňující účinky. Ošetřená pleť je svěží a přináší pocit úlevy. Mimo odstranění nečistot z pleti jsou vynikající při problémech s akné, hemeroidy, apod. Jsou vyrobeny z jemného a pevného materiálu.

bal. 25 ks 76,- Kč

 
© 2009 – 2017 Michal Bialek – www.vcelyamed.cz